TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elke voortvluchtige in Hunted into the Wild VIPS heeft zo zijn of haar eigen tactiek. Zo ook ecoloog Sterrin Smalbrugge, die samen met bioloog Mátyás Bittenbinder als duo inmiddels is opgepakt door de hunters. In een interview met Tubantia vertelt ze wat hun strijdplan was.
"We hielden een online-bestand bij en voerden geheime telefoongesprekken. Ook bedachten we tactieken om de hunters terug te pakken, als we dat nodig achtten. Wat we zeker niet wilden, was ons als bange hertjes naar de slachtbank laten leiden."
Mochten de hunters het duo toch op het spoor gekomen zijn, dan was Smalbrugge goed voorbereid. "Ik heb een supergoed zakmes en dacht: als ik de auto’s van de hunters zie, steek ik hun banden lek." Helaas voor haar heeft ze deze tactiek niet kunnen gebruiken. Afgelopen week besloten de twee op over een openbaar voetpad naar hun bestemming te lopen. Dit kwam ze duur te staan toen ze daar twee hunters tegen het lijf liepen. Hun avontuur zit er dan ook op.
Hunted into the Wild VIPS is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje