TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het opsporingsteam jaagt de zes duo’s die in de wildernis van Noorwegen zijn losgelaten verder op. Het komt aan op slimheid en doortastendheid om de achtervolgers telkens een stap voor te zijn.
Dat geldt ook voor ecoloog, reptielendeskundige Sterrin Smalbrugge, die een team vormt met bioloog Mátyás Bittenbinder. Smalbrugge kan voor haar missie in de Noorse natuur misschien wel putten uit wat ze geleerd heeft tijdens haar studie naar reptielen.
Die zijn volgens haar namelijk meesters in het overleven. “Ze hebben allerlei trucs ontwikkeld als infrarode straling zien, over water lopen, op de kop lopen, duizenden kilometers zwemmen of van kleur veranderen. Zo kunnen ze zich overal redden”, vertelt Smalbrugge op de website van haar uitgever.
Hunted into the Wild VIPS is iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'