TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de populariteit van Hunted lijkt geen einde te komen. Het programma is inmiddels bezig aan het negende seizoen, maakte promotie van van NPO 3 naar NPO 1 en scoorde in het voorbije seizoen gemiddeld boven de miljoen kijkers.
In heel het land ontstaan dan ook varianten van het programma waarin burgers op de vlucht slaan voor een team opsporingsspecialisten. Zo namen 150 jongeren in Oldambt het op tegen 40 fanatieke hunters van politie, een droneteam, handhaving en justitie.
Ook in Groningen, Soesterberg, Nederweert-Eind en Genemuiden waren of komen vergelijkbare initiatieven. Vanuit de politie is er veel enthousiasme om deze speelse klopjachten te organiseren. De politie vindt het een mooie kans om de jeugd beter te leren kennen en met ze in gesprek te gaan.
Hunted is iedere maandag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij