TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Aan de populariteit van Hunted lijkt geen einde te komen. Het programma is inmiddels bezig aan het negende seizoen, maakte promotie van van NPO 3 naar NPO 1 en scoorde in het voorbije seizoen gemiddeld boven de miljoen kijkers.
In heel het land ontstaan dan ook varianten van het programma waarin burgers op de vlucht slaan voor een team opsporingsspecialisten. Zo namen 150 jongeren in Oldambt het op tegen 40 fanatieke hunters van politie, een droneteam, handhaving en justitie.
Ook in Groningen, Soesterberg, Nederweert-Eind en Genemuiden waren of komen vergelijkbare initiatieven. Vanuit de politie is er veel enthousiasme om deze speelse klopjachten te organiseren. De politie vindt het een mooie kans om de jeugd beter te leren kennen en met ze in gesprek te gaan.
Hunted is iedere maandag om 20:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning