TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mart Hoogkamer en zijn maat Chahid Charrak moesten al in de derde aflevering van Hunted VIPS het spel verlaten. Door de spanning moest de volkszanger zelfs overgeven. In deze laatste aflevering wordt duidelijk welke duo’s de eindstreep wel halen.
Het begon allemaal op een metrostation in Amsterdam: vijf koppels van bekende Nederlanders werden losgelaten met als opdracht uit handen te blijven van een professioneel opsporingsteam. Het duo Mart Hoogkamer en Chahid Charrak, van wie vooraf het nodige werd verwacht, moest al in aflevering 3 de handdoek in de ring gooien.
Voor zanger Hoogkamer was zijn deelname aan Hunted VIPS een behoorlijke beproeving, zo vertelde hij recent op NPO Radio 2. "Ik kan niet heel goed met stress omgaan. Zet mij maar gewoon neer bij Ik hou van Holland", zo vertelde Hoogkamer, die vanwege de spanning zelfs moest overgeven.
In deze laatste aflevering wordt duidelijk of andere duo’s wel weten te ontsnappen. Inmiddels zijn enkel Willem Voogd & Britte Lagcher, Renée Fokker & Ortàl Vriend en Géza Weisz & Dio nog over.
Hunted VIPS is iedere maandag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?