TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning stijgt in de vierde aflevering van Hunted VIPS, waarin duo’s bekende Nederlanders uit handen proberen te blijven van een professioneel opsporingsteam. Vorige week werd Mart Hoogkamer letterlijk ziek toen de hunters hem op de hielen zaten.
Sander Schaepman, leider van het team, is een bekend veiligheidsexpert en voormalig politiecommissaris. Hij vertelde onlangs overigens wel in weekblad Panorama dat de kandidaten een serieuze kans krijgen te ontsnappen.
"De intentie is om de zaak te benaderen alsof het verdachten zijn met de hoogste staat van opsporing, maar dat kan je in deze vorm niet écht doen, want dan hebben ze geen schijn van kans", vertelde Schaepman. Tijdens de wildernis-editie van vorig jaar wist overigens geen enkele BN’er de dans te ontspringen.
Hunted VIPS is elke maandagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)