TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijf bekende duo's proberen een aantal dagen uit handen te blijven van een speciaal opsporingsteam. Daarbij mogen ze Nederland niet verlaten, kunnen ze maximaal 48 uur op dezelfde plek blijven en krijgen ze een pinpas mee. Dat laatste klinkt verleidelijk, maar wanneer er gepind wordt krijgen de zogeheten hunters de coördinaten en weten ze waar de duo's zijn.
De duo's die het in deze start van het nieuwe seizoen gaan proberen zijn presentatoren Sjoerd van Ramshorst en Jeroen Stomphorst, Mark Baanders van PowNed en Youtuber Niels Oosthoek, tv-kok Sandra Ysbrandy en presentatrice Sylvana IJsselmuiden (vriendinnen sinds hun deelname aan Expeditie Robinson), ex-GTST-collega's Dilan Yurdakul en Guido Spek en rapper Famke Louise met haar vriend Denzel Slager.
Hunted VIPS is vanaf maandag 13 februari 2023 wekelijks om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)