TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijf bekende duo's proberen een aantal dagen uit handen te blijven van een speciaal opsporingsteam. Daarbij mogen ze Nederland niet verlaten, kunnen ze maximaal 48 uur op dezelfde plek blijven en krijgen ze een pinpas mee. Dat laatste klinkt verleidelijk, maar wanneer er gepind wordt krijgen de zogeheten hunters de coördinaten en weten ze waar de duo's zijn.
De duo's die het in deze start van het nieuwe seizoen gaan proberen zijn presentatoren Sjoerd van Ramshorst en Jeroen Stomphorst, Mark Baanders van PowNed en Youtuber Niels Oosthoek, tv-kok Sandra Ysbrandy en presentatrice Sylvana IJsselmuiden (vriendinnen sinds hun deelname aan Expeditie Robinson), ex-GTST-collega's Dilan Yurdakul en Guido Spek en rapper Famke Louise met haar vriend Denzel Slager.
Hunted VIPS is vanaf maandag 13 februari 2023 wekelijks om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'