TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijf bekende duo's proberen een aantal dagen uit handen te blijven van een speciaal opsporingsteam. Daarbij mogen ze Nederland niet verlaten, kunnen ze maximaal 48 uur op dezelfde plek blijven en krijgen ze een pinpas mee. Dat laatste klinkt verleidelijk, maar wanneer er gepind wordt krijgen de zogeheten hunters de coördinaten en weten ze waar de duo's zijn.
De duo's die het in deze start van het nieuwe seizoen gaan proberen zijn presentatoren Sjoerd van Ramshorst en Jeroen Stomphorst, Mark Baanders van PowNed en Youtuber Niels Oosthoek, tv-kok Sandra Ysbrandy en presentatrice Sylvana IJsselmuiden (vriendinnen sinds hun deelname aan Expeditie Robinson), ex-GTST-collega's Dilan Yurdakul en Guido Spek en rapper Famke Louise met haar vriend Denzel Slager.
Hunted VIPS is vanaf maandag 13 februari 2023 wekelijks om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'