TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Johnny de Mol en muziek zijn onlosmakelijk verbonden. Als zoon van zangeres Willeke Alberti ging hij als kind al mee naar concerten. Op zijn zesde speelde hij al piano en sloeg hij hartstochtelijk op het drumstel. Een paar jaar later ontdekte de presentator de gitaar. Op zijn dertiende begon hij de rockband Plain Habit.
Later werd De Mol deejay bij TMF en presenteerde hij muziekprogramma's als The Tribute: Battle of the Bands, en de Top 4000 Muziekquiz. Bovendien is hij getrouwd met Anouk van Schie, voormalig zangeres van meidenband Kus.
Hun kinderen zijn al net zo muzikaal. De een speelt gitaar, de ander zit op musicalles. Logisch dat I've Got the Music in Me Johnny als gegoten zit.
In deze aflevering test hij de muziekkennis van André Hazes en Rolf Sanchez.
Deze aflevering van I've Got the Music in Me is op zaterdag 28 maart 2026 om 20:00 uur te zien op SBS 6.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow