TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijf overgebleven deelnemers van IJsmeesters: Een Koud Kunstje krijgen in de tweede aflevering twee lastige uitdagingen.
Ze zijn gewend om in hun eentje snel en efficiënt te werken, maar bij de eerste opdracht krijgen ze ongevraagd hulp van een bekende Nederlander. Presentatrice Emma Wortelboer, vlogger Iris Rulkens, weerman Jordi Huirne, musicalster Carolina Dijkhuizen en volkszanger John de Bever assisteren elk een ijsmeester bij het maken van een sculptuur.
De tweede opdracht komt uit de koker van gastjurylid Leontien van Moorsel. De oud-topwielrenner is gefascineerd door beweging en wil dat de kunstenaars met een creatie op de proppen komen waar de snelheid van afspat. Dat lijkt een onmogelijke klus, want hoe beeld je beweging uit in bevroren water?
Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens
17:42Komende maand in GTST: Onverwachte verliefdheden en de pijnlijke waarheid
14:46De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:10De Nederlandse crimecomedy Bovensloters zie je vanaf deze datum ook op tv
13:40Zo loopt de 33e cyclus van De Bondgenoten af volgens de geruchten