TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijf overgebleven deelnemers van IJsmeesters: Een Koud Kunstje krijgen in de tweede aflevering twee lastige uitdagingen.
Ze zijn gewend om in hun eentje snel en efficiënt te werken, maar bij de eerste opdracht krijgen ze ongevraagd hulp van een bekende Nederlander. Presentatrice Emma Wortelboer, vlogger Iris Rulkens, weerman Jordi Huirne, musicalster Carolina Dijkhuizen en volkszanger John de Bever assisteren elk een ijsmeester bij het maken van een sculptuur.
De tweede opdracht komt uit de koker van gastjurylid Leontien van Moorsel. De oud-topwielrenner is gefascineerd door beweging en wil dat de kunstenaars met een creatie op de proppen komen waar de snelheid van afspat. Dat lijkt een onmogelijke klus, want hoe beeld je beweging uit in bevroren water?
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa