TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijf overgebleven deelnemers van IJsmeesters: Een Koud Kunstje krijgen in de tweede aflevering twee lastige uitdagingen.
Ze zijn gewend om in hun eentje snel en efficiënt te werken, maar bij de eerste opdracht krijgen ze ongevraagd hulp van een bekende Nederlander. Presentatrice Emma Wortelboer, vlogger Iris Rulkens, weerman Jordi Huirne, musicalster Carolina Dijkhuizen en volkszanger John de Bever assisteren elk een ijsmeester bij het maken van een sculptuur.
De tweede opdracht komt uit de koker van gastjurylid Leontien van Moorsel. De oud-topwielrenner is gefascineerd door beweging en wil dat de kunstenaars met een creatie op de proppen komen waar de snelheid van afspat. Dat lijkt een onmogelijke klus, want hoe beeld je beweging uit in bevroren water?
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst