TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijf overgebleven deelnemers van IJsmeesters: Een Koud Kunstje krijgen in de tweede aflevering twee lastige uitdagingen.
Ze zijn gewend om in hun eentje snel en efficiënt te werken, maar bij de eerste opdracht krijgen ze ongevraagd hulp van een bekende Nederlander. Presentatrice Emma Wortelboer, vlogger Iris Rulkens, weerman Jordi Huirne, musicalster Carolina Dijkhuizen en volkszanger John de Bever assisteren elk een ijsmeester bij het maken van een sculptuur.
De tweede opdracht komt uit de koker van gastjurylid Leontien van Moorsel. De oud-topwielrenner is gefascineerd door beweging en wil dat de kunstenaars met een creatie op de proppen komen waar de snelheid van afspat. Dat lijkt een onmogelijke klus, want hoe beeld je beweging uit in bevroren water?
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire