Televisie
De familie Jansen wacht een behoorlijk lastige klus in Ik Vertrek
Judith Regeling
  ·  
De verbouwing van een achttiende-eeuws pand in Frankrijk blijkt een monsterklus te zijn, en dat hadden Ray en Margriet in Ik Vertrek eigenlijk niet zien aankomen. De veertigers waren met hun vijf dochters (in de leeftijd van zeven tot veertien jaar) en vol goede moed vertrokken.
Ik Vertrek
Eenmaal ter plaatse blijkt hun karige klusbudget bij lange na niet afdoende om het statige pand in de buurt van Lyon om te toveren tot de zo felbegeerde luxe chambres d’hôtes. Het project gaat meerdere jaren in beslag nemen. Het regenwater sijpelt langs alle muren door een kapotte dakgoot en sommige werklui komen niet eens opdagen.
Het is maar de vraag of het echtpaar het ziet zitten om al die tijd in de rommel te zitten. Om over hun vijf meiden maar niet te spreken.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Smullen: Eating With My Enemy: Going Dutch is nu te zien op Discovery+
Of het eten zal smaken als de deelnemers tegenover hun aartsvijand zitten is nog maar de vraag. Voor ons is het nieuwe programma Eating With My Enemy: Going Dutch in ieder geval smullen. De eerste aflevering is vanaf vandaag te zien op Discovery+.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:30Geliefde Russ Bray stopt als dartsscheidsrechter
11:11Radio 538 speculeert erop los: 'Deze zangeressen zijn nog in de race voor het Songfestival'
10:33De Bondgenoten-deelnemer neemt in tranen afscheid: 'Lekker naar mijn familie'
10:32Vincent van der Voort en andere grote namen ontbreken op het WK Darts 2024
10:07Oogappels is de meest gestreamde serie op NPO Start