TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als programmamanager van Ik Vertrek volgde Marc jarenlang de emigratieavonturen van veel Nederlanders. Drie jaar geleden waagde hij samen met zijn vrouw Madelon zelf de sprong. De twee wilden een illegale olijfoliemolen ombouwen tot luxe boetiekhotel met restaurant.
In deze aflevering vertellen de twee hoe het nu met ze gaat. Inmiddels zijn ze namelijk klaar voor de opening, al is dat twee jaar later dan verwacht. Ook kostte het hele avontuur ze veel werk én slapeloze nachten.
Verder het verhaal van Laurens en Brigitte, die van Nederland naar Frankrijk emigreerden. Toen het in la douce France niet helemaal verliep zoals ze hoopten, lonkte Spanje. Maar of dit het land is waar ze zich definitief vestigen, is gezien hun plannen nog maar de vraag.
Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival
08:41De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel