TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2007 verhuisden Rudolf en René naar een piepklein dorpje op zo’n twee uur rijden van Lyon om in een oud schoolgebouw een bed and breakfast te beginnen. In de jaren dat ze daar nu zitten hebben ze de boel flink opgeknapt. Hun stekje bestaat uit vier kamers, twee vakantiewoningen en een minicamping.
In deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg krijgen ze bezoek van Ronald en Janine. Op 1 maart 2020 openden zij hun B&B in Bleurville; twee weken later moesten ze vanwege corona de deuren alweer sluiten.
Ze wilden vooral bij Rudolf en René in de leer om gasten langer dan een nachtje te laten blijven. Inmiddels hebben Ronald en Janine hun pand in Bleurville verkocht en zijn iets verderop in de Vogezen, in het charmante dorpje Tollaincourt, een nieuw project begonnen.
Deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg zie je op zondag 28 juli vanaf 20:40 uur op NPO 3. (HH)
Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'
09:59Videoland haalt realityprogramma Million Dollar Listing naar Nederland