TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2007 verhuisden Rudolf en René naar een piepklein dorpje op zo’n twee uur rijden van Lyon om in een oud schoolgebouw een bed and breakfast te beginnen. In de jaren dat ze daar nu zitten hebben ze de boel flink opgeknapt. Hun stekje bestaat uit vier kamers, twee vakantiewoningen en een minicamping.
In deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg krijgen ze bezoek van Ronald en Janine. Op 1 maart 2020 openden zij hun B&B in Bleurville; twee weken later moesten ze vanwege corona de deuren alweer sluiten.
Ze wilden vooral bij Rudolf en René in de leer om gasten langer dan een nachtje te laten blijven. Inmiddels hebben Ronald en Janine hun pand in Bleurville verkocht en zijn iets verderop in de Vogezen, in het charmante dorpje Tollaincourt, een nieuw project begonnen.
Deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg zie je op zondag 28 juli vanaf 20:40 uur op NPO 3. (HH)
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?