TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Emigreren heeft heel wat voeten in aarde, óók als het naar het zonnige eiland van je dromen is. De 42-jarige Nicole en de negen jaar oudere Manuel kwamen daar vorig week al achter in Ik Vertrek.
In dit tweede deel over het stel uit Doetinchem is te zien hoe ze de balans proberen te vinden. Daarbij hoort iets minder haasten en meer contact met het eiland en zijn inwoners. Maar echte rust is de twee niet gegund. Terwijl ze druk bezig zijn met het woonhuis en de gastenkamers, zijn er ook zorgen om de gezondheid van Manuel.
En dan krijgen ze ook nog eens verdrietig bericht uit Nederland, waardoor Nicole Bonaire tijdelijk verlaat. Wanneer ze terugkomt is er iets leuks om naar uit te kijken: het is namelijk tijd om de eerste gasten te ontvangen.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025