TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emigreren heeft heel wat voeten in aarde, óók als het naar het zonnige eiland van je dromen is. De 42-jarige Nicole en de negen jaar oudere Manuel kwamen daar vorig week al achter in Ik Vertrek.
In dit tweede deel over het stel uit Doetinchem is te zien hoe ze de balans proberen te vinden. Daarbij hoort iets minder haasten en meer contact met het eiland en zijn inwoners. Maar echte rust is de twee niet gegund. Terwijl ze druk bezig zijn met het woonhuis en de gastenkamers, zijn er ook zorgen om de gezondheid van Manuel.
En dan krijgen ze ook nog eens verdrietig bericht uit Nederland, waardoor Nicole Bonaire tijdelijk verlaat. Wanneer ze terugkomt is er iets leuks om naar uit te kijken: het is namelijk tijd om de eerste gasten te ontvangen.
Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid
07:49Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider