TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emigreren heeft heel wat voeten in aarde, óók als het naar het zonnige eiland van je dromen is. De 42-jarige Nicole en de negen jaar oudere Manuel kwamen daar vorig week al achter in Ik Vertrek.
In dit tweede deel over het stel uit Doetinchem is te zien hoe ze de balans proberen te vinden. Daarbij hoort iets minder haasten en meer contact met het eiland en zijn inwoners. Maar echte rust is de twee niet gegund. Terwijl ze druk bezig zijn met het woonhuis en de gastenkamers, zijn er ook zorgen om de gezondheid van Manuel.
En dan krijgen ze ook nog eens verdrietig bericht uit Nederland, waardoor Nicole Bonaire tijdelijk verlaat. Wanneer ze terugkomt is er iets leuks om naar uit te kijken: het is namelijk tijd om de eerste gasten te ontvangen.
Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus
14:55De eerste deelnemers van The Voice of Holland 2026 stellen zich voor
14:23Cabaretier Bert Visscher wordt tv-presentator van een programma met een hele goeie naam
11:38Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'