TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Griekse klussers zullen zich de Nederlandse Jolanda nog lang herinneren. Vanaf het moment dat de hoofdrolspeler in deze Ik Vertrek fouten ontdekt op de bouwplaats waar een luxe bed and breakfast moet verrijzen, houdt ze hen nauwlettend in de gaten. En daar moeten de mannen wel aan wennen.
De liefde voor Griekenland heeft de 51-jarige officemanager ertoe gezet om afscheid te nemen van haar rijtjeshuis in Wormer. Samen met haar vriend Peter - die ze nog wel moest overtuigen om te emigreren - heeft ze een oude bisschopswoning gekocht in het vissersdorp Kilada, vlakbij het vakantieverblijf van koning Willem-Alexander.
In het Noord-Hollands Dagblad verklapt Jolanda: “We hebben hem al eens op zijn supboard op zee gezien in een oranje boxershort. Erg grappig.”
Deze herhaling van Ik Vertrek is op zaterdag 27 april 2024 (Koningsdag) vanaf 22:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien