TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel deelnemers aan Ik Vertrek dromen al jaren van een toekomst in het buitenland. Bij de 34-jarige Thomas en de drie jaar jongere Pauline ging dat anders. “Na opnieuw een reisprogramma gezien te hebben zeiden we tegen elkaar: ‘Schat, nu gaan we eens écht op zoek naar iets in het buitenland'”, schrijven de twee op hun website.
Een kasteel in de Haute Marne, in het oosten van Frankrijk, biedt volgens het stel mogelijkheden voor een bed and breakfast. Samen met baby Otis verruilen ze Nederland voor het Franse platteland. Na wat opstartproblemen steken Thomas en Pauline al hun energie in de verbouwing van het château. Terwijl ze druk zijn met de voorbereidingen richting de opening, vraagt ook zoon Otis vaker aandacht. En dan is er nog het krimpende budget.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw