TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van het seizoen kijken de makers van Ik Vertrek hoe het gaat met oud-deelnemers van het programma.
In 2016 waren Theo en Jolanda helemaal enthousiast over het openen van hun pannenkoekenbar in Gambia. Maar na zes jaar en een hoop gedoe besloten de ondernemers elders hun geluk te zoeken. De filmploeg zoekt ze op in Spanje, waar ze nu wonen, om te vragen wat er misging en hoe het nu met ze gaat.
Ook Marleen en Jeroen deden aan het programma mee, alweer elf jaar geleden. Ze kochten hun droom, een oud Italiaans landhuis. Ze maakten er gastenverblijven in. Maar het grote genieten werd heftig verstoord door verschillende aardbevingen. Het huis werd onbewoonbaar. Maar als goede ondernemers maakte het stel ook weer nieuwe, spannende plannen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'