TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de laatste aflevering van het seizoen kijken de makers van Ik Vertrek hoe het gaat met oud-deelnemers van het programma.
In 2016 waren Theo en Jolanda helemaal enthousiast over het openen van hun pannenkoekenbar in Gambia. Maar na zes jaar en een hoop gedoe besloten de ondernemers elders hun geluk te zoeken. De filmploeg zoekt ze op in Spanje, waar ze nu wonen, om te vragen wat er misging en hoe het nu met ze gaat.
Ook Marleen en Jeroen deden aan het programma mee, alweer elf jaar geleden. Ze kochten hun droom, een oud Italiaans landhuis. Ze maakten er gastenverblijven in. Maar het grote genieten werd heftig verstoord door verschillende aardbevingen. Het huis werd onbewoonbaar. Maar als goede ondernemers maakte het stel ook weer nieuwe, spannende plannen.
Vanavond op TV: Bed & breakfast, Baking it, The Meg
06:00Advent dag 9 | Win 1 van de 3 vrolijke kerstschalen van Blond Amsterdam
18:25Churandy Martina over ‘oneerlijke’ Expeditie Robinson-proef: 'Ik kon niets doen'
15:39Dit vinden kijkers van Videoland Original Vals Spel
13:32Videoland deelt eerste beelden van House of Villains