TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn programma In de Beste Families onderzoekt Coen Verbraak de rol van de verschillende leden binnen een gezin. Na de seizoenen over de band tussen broers en zussen en de relatie tussen moeders en kinderen, zijn dit keer de vaders aan de beurt. Op vijf achtereenvolgende avonden praat Verbraak met vaders en hun kinderen over hun ideeën over het vaderschap.
Kun je goed vaderschap leren? Is een vader altijd je voorbeeld, of houdt dat op een zeker moment op? En hoe verandert de verhouding tussen vader en kind met de jaren? In In de Beste Families, vaders geven onder anderen muzikant Lucas van Merwijk en dochter Gianna, cabaretier Diederik van Vleuten en zoon Bob, en journalist Frenk der Nederlanden en dochter Josephine een antwoord op deze vragen.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij