TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn programma In de Beste Families onderzoekt Coen Verbraak de rol van de verschillende leden binnen een gezin. Na de seizoenen over de band tussen broers en zussen en de relatie tussen moeders en kinderen, zijn dit keer de vaders aan de beurt. Op vijf achtereenvolgende avonden praat Verbraak met vaders en hun kinderen over hun ideeën over het vaderschap.
Kun je goed vaderschap leren? Is een vader altijd je voorbeeld, of houdt dat op een zeker moment op? En hoe verandert de verhouding tussen vader en kind met de jaren? In In de Beste Families, vaders geven onder anderen muzikant Lucas van Merwijk en dochter Gianna, cabaretier Diederik van Vleuten en zoon Bob, en journalist Frenk der Nederlanden en dochter Josephine een antwoord op deze vragen.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa