TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum is een witte, heteroseksuele man en heeft zijn financiën op orde. Wat snapt hij van LHBTQIA+'ers, mensen met een migratieachtergrond of met geldproblemen? Hij zoekt het uit in deze vierdelige reeks getiteld Inclusief Rutger, en daarvoor gaat hij niet over één nacht ijs.
Hij probeert namelijk echt antwoord te vinden op belangrijke vragen, zoals 'ben ik een product van white privilege?', 'werkt diversiteit forceren niet ook soms racisme in de hand?' en 'schieten we zo nu en dan niet behoorlijk door?' Leidt bijvoorbeeld het aanbieden van films onder een apart kopje van specifiek regisseuses op Netflix tot meer gelijkheid?
Om die vragen te beantwoorden gaat hij in gesprek met de woke-wereld - de zelfbenoemde voorvechters van meer gelijkheid en diversiteit - maar ook met mensen die nog altijd met de hakken in het zand staan en die iedere vorm van verandering verafschuwen en alleen maar gillen dat hun land hun land niet meer is. Waar zitten de problemen in dit aan polarisatie onderhevige thema? En hoe vindt Rutger daar zelf een weg in?
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?