TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het programma Au Pairs volgt normaal gesproken totaal onbekende jong volwassenen die op avontuur gaan als oppas in de VS, maar ditmaal worden er influencers naar de andere kant van de wereld gestuurd. Het gaat om Mark Lucas Werkhoven (22), Glen Fontein (22), Joy Bosz (19) en Arunya Guillot (20) die allen honderdduizenden volgers op social media hebben.
Normaal gesproken zijn ze dagelijks met content maken maar nu moeten ze zes weken aan de slag met luiers en snottebellen. En zo te lezen krijgen de dames en heren niet te maken met de gemakkelijkste gezinnen. Mark komt terecht bij een strenggelovige familie met twaalf kinderen. Arunya ontdekt dat er camera’s in haar kamer hangen als ze binnenkomt bij haar Russische gastgezin.
Glen leert staartjes maken bij zijn twee oppasmeisjes en Joy’s achtjarige oppaskind heeft een waslijst aan regels voor haar opgesteld. Het is de vraag of Mark Lucas, Glen, Joy en Arunya de tijd bij hun gastgezin volmaken.
Au Pairs VIPS is vanaf zondag 20 november te streamen via NPO Start en wordt vanaf zondag 27 november wekelijks uitgezonden om 19.40 uur bij NPO 3.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO
08:26Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1