TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma Au Pairs volgt normaal gesproken totaal onbekende jong volwassenen die op avontuur gaan als oppas in de VS, maar ditmaal worden er influencers naar de andere kant van de wereld gestuurd. Het gaat om Mark Lucas Werkhoven (22), Glen Fontein (22), Joy Bosz (19) en Arunya Guillot (20) die allen honderdduizenden volgers op social media hebben.
Normaal gesproken zijn ze dagelijks met content maken maar nu moeten ze zes weken aan de slag met luiers en snottebellen. En zo te lezen krijgen de dames en heren niet te maken met de gemakkelijkste gezinnen. Mark komt terecht bij een strenggelovige familie met twaalf kinderen. Arunya ontdekt dat er camera’s in haar kamer hangen als ze binnenkomt bij haar Russische gastgezin.
Glen leert staartjes maken bij zijn twee oppasmeisjes en Joy’s achtjarige oppaskind heeft een waslijst aan regels voor haar opgesteld. Het is de vraag of Mark Lucas, Glen, Joy en Arunya de tijd bij hun gastgezin volmaken.
Au Pairs VIPS is vanaf zondag 20 november te streamen via NPO Start en wordt vanaf zondag 27 november wekelijks uitgezonden om 19.40 uur bij NPO 3.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het