TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie zijn zondag goed wil beginnen, schakelt vandaag rond de klok van 11:00 uur over naar NPO1. Op die zender debuteert namelijk het tweede seizoen van Ivo Op Zondag. In deze nieuwste reeks is er - net als het eerste seizoen - weer veel ruimte en aandacht voor kunst en cultuur, ontmoetingen met inspirerende kunstenaars en het levensverhaal van iconen op basis van Ivo's rijke archief.
In deze eerste aflevering ontvangt de ervaren presentator dan ook een bekend gezicht: namelijk niemand minder dan actrice Thekla Reuten. Samen hebben ze het over de Oscarnominatie voor haar film Narcosis. Verder duikt Ivo in zijn rijke archief om daar het exclusieve interview met de Italiaanse superster Gina Lollibrigda naar boven te halen. De vrouw die hoopt op haar 95e nog gekozen te worden voor de Senaat van haar land Italië.
Ivo sluit deze week de aflevering af met spectaculaire culturele evenementen die er komende week op de planning staan en zeker de moeite waard zijn. Het programma wordt mede mogelijk gemaakt door het Prins Bernhard Cultuurfonds en de VriendenLoterij en is een productie van MediaLane.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'