TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 70-jarige Van Gelder wordt bij Jeroen emotioneel wanneer hij praat over zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Ook zijn toekomst komt ter sprake. Van Gelder was jarenlang een van de gezichten van de NOS en hoopt na zijn uitstapje naar Ziggo Sport terug te kunnen keren in Hilversum. "Ik ben daar door de voordeur naar buiten gegaan. Ik zou het heel leuk vinden als ik daar nog iets kan doen. Daar ligt een groot deel van mijn leven en een groot stuk van mijn gevoel."
Er hengelen nog wel wat werkgevers naar de diensten van Van Gelder. "Ik ben wel gepeild. Door omroepen of productiemaatschappijen of door mensen die een boek over mij willen schrijven. Misschien ga ik ook wel documentaires maken."
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'