TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 70-jarige Van Gelder wordt bij Jeroen emotioneel wanneer hij praat over zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Ook zijn toekomst komt ter sprake. Van Gelder was jarenlang een van de gezichten van de NOS en hoopt na zijn uitstapje naar Ziggo Sport terug te kunnen keren in Hilversum. "Ik ben daar door de voordeur naar buiten gegaan. Ik zou het heel leuk vinden als ik daar nog iets kan doen. Daar ligt een groot deel van mijn leven en een groot stuk van mijn gevoel."
Er hengelen nog wel wat werkgevers naar de diensten van Van Gelder. "Ik ben wel gepeild. Door omroepen of productiemaatschappijen of door mensen die een boek over mij willen schrijven. Misschien ga ik ook wel documentaires maken."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer