TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hun komst heeft alles te maken met een bijzonder jubileum.
Het is deze week precies twintig jaar geleden dat Idols begon. Hoewel we het ons nu bijna niet meer voor kunnen stellen, keken er toen miljoenen mensen wekelijks naar deze talentenjacht. Met als ultiem hoogtepunt: de finale. Bijna 5 miljoen mensen zagen toen hoe de 16-jarige Jamai Loman won van de pas 15-jarige Jim Bakkum.
Hun deelname aan Idols heeft ze duidelijk geen windeieren gelegd. Tot op de dag van vandaag zijn de twee heren nog in de spotlights te vinden en inmiddels hebben ze dan ook een rijk cv opgebouwd. Deze bestaat onder meer uit mooie optredens, rollen in musicals, presentatie- en acteerklussen.
Alleen hoe hebben ze die heftige begintijd op zo'n jonge leeftijd eigenlijk beleefd? Samen met Renze Klamer blikken de twee artiesten op zaterdagavond 5 november, in een exclusief interview, nog eenmaal terug op de tijd waarin het voor hen allemaal begon: Idols 1.
Renze Op Zaterdag is elke zaterdag rond 22:40 uur te zien op RTL4.
Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering
13:29De streamingtip van de week: true crime in The Truth and Tragedy of Moriah Wilson op Netflix