TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hun komst heeft alles te maken met een bijzonder jubileum.
Het is deze week precies twintig jaar geleden dat Idols begon. Hoewel we het ons nu bijna niet meer voor kunnen stellen, keken er toen miljoenen mensen wekelijks naar deze talentenjacht. Met als ultiem hoogtepunt: de finale. Bijna 5 miljoen mensen zagen toen hoe de 16-jarige Jamai Loman won van de pas 15-jarige Jim Bakkum.
Hun deelname aan Idols heeft ze duidelijk geen windeieren gelegd. Tot op de dag van vandaag zijn de twee heren nog in de spotlights te vinden en inmiddels hebben ze dan ook een rijk cv opgebouwd. Deze bestaat onder meer uit mooie optredens, rollen in musicals, presentatie- en acteerklussen.
Alleen hoe hebben ze die heftige begintijd op zo'n jonge leeftijd eigenlijk beleefd? Samen met Renze Klamer blikken de twee artiesten op zaterdagavond 5 november, in een exclusief interview, nog eenmaal terug op de tijd waarin het voor hen allemaal begon: Idols 1.
Renze Op Zaterdag is elke zaterdag rond 22:40 uur te zien op RTL4.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee