TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hun komst heeft alles te maken met een bijzonder jubileum.
Het is deze week precies twintig jaar geleden dat Idols begon. Hoewel we het ons nu bijna niet meer voor kunnen stellen, keken er toen miljoenen mensen wekelijks naar deze talentenjacht. Met als ultiem hoogtepunt: de finale. Bijna 5 miljoen mensen zagen toen hoe de 16-jarige Jamai Loman won van de pas 15-jarige Jim Bakkum.
Hun deelname aan Idols heeft ze duidelijk geen windeieren gelegd. Tot op de dag van vandaag zijn de twee heren nog in de spotlights te vinden en inmiddels hebben ze dan ook een rijk cv opgebouwd. Deze bestaat onder meer uit mooie optredens, rollen in musicals, presentatie- en acteerklussen.
Alleen hoe hebben ze die heftige begintijd op zo'n jonge leeftijd eigenlijk beleefd? Samen met Renze Klamer blikken de twee artiesten op zaterdagavond 5 november, in een exclusief interview, nog eenmaal terug op de tijd waarin het voor hen allemaal begon: Idols 1.
Renze Op Zaterdag is elke zaterdag rond 22:40 uur te zien op RTL4.
B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand