TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hun komst heeft alles te maken met een bijzonder jubileum.
Het is deze week precies twintig jaar geleden dat Idols begon. Hoewel we het ons nu bijna niet meer voor kunnen stellen, keken er toen miljoenen mensen wekelijks naar deze talentenjacht. Met als ultiem hoogtepunt: de finale. Bijna 5 miljoen mensen zagen toen hoe de 16-jarige Jamai Loman won van de pas 15-jarige Jim Bakkum.
Hun deelname aan Idols heeft ze duidelijk geen windeieren gelegd. Tot op de dag van vandaag zijn de twee heren nog in de spotlights te vinden en inmiddels hebben ze dan ook een rijk cv opgebouwd. Deze bestaat onder meer uit mooie optredens, rollen in musicals, presentatie- en acteerklussen.
Alleen hoe hebben ze die heftige begintijd op zo'n jonge leeftijd eigenlijk beleefd? Samen met Renze Klamer blikken de twee artiesten op zaterdagavond 5 november, in een exclusief interview, nog eenmaal terug op de tijd waarin het voor hen allemaal begon: Idols 1.
Renze Op Zaterdag is elke zaterdag rond 22:40 uur te zien op RTL4.
Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv
17:00Komende maand in GTST: April brengt bruiloften, chantage en dreigementen
15:56Bijzondere twist in De Bondgenoten: 'In 2,5 jaar nog nooit gebeurd'
14:06'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom