TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in dit derde seizoen kunnen Viktor Brand en organizer Quirine Molhuysen genoeg mensen vinden die leven in een huis met spullen tot in de nok, en daar erg ongelukkig van worden. Zo ook in deze eerste aflevering.
In Veldhoven wonen John en Danielle met hun zoon Cas. Cas is elf jaar oud en schaamt zich rot voor alle rommel in huis. Hij heeft de moed gevonden zijn ouders te vragen mee te doen aan Je Huis op Orde. Vader en moeder willen niets liever dan een opgeruimd huis. Moeder Daniëlle weet echter niet zo goed waar ze moet beginnen. En dan heeft ze ook nog eens long covid, waardoor het haar aan energie ontbreekt.
Het gezin is daarom dolblij wanneer de presentator op de stoep staat. Dan blijkt hóe moeilijk Daniëlle het vindt om spullen weg te gooien.
Je Huis op Orde is vanaf woensdag 6 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'