TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond start het nieuwe seizoen van Je Zal het Maar Hebben. Presentator Jurre Geluk ontmoet inspirerende en dappere jonge mensen met een zeldzame aandoening of ziekte. Ze laten zien dat ze, ondanks hun aandoening, niet aan de zijlijn, maar midden op het speelveld staan.
In de eerste aflevering van Je Zal het Maar Hebben brengt Jurre Geluk een bezoek aan Priscilla (29). Zij heeft sikkelcelziekte, een zeldzame bloedziekte waarvoor ze vaak opgenomen moet worden in het ziekenhuis. Door de ophoping van bloedcellen krijgen haar gewrichten soms geen zuurstof en dat leidt tot helse pijnaanvallen. Ondanks haar ziekte leidt ze een zo normaal mogelijk leven en werkt ze als verpleegkundige.
Sarah (20) heeft het Sturge-Weber syndroom: een wijnvlek op haar gezicht die doorgaat over haar hoofd en zelfs in haar gehemelte. Hierdoor ziet ze met één oog slecht en is haar gezicht vervormd. Ze gaat met Jurre naar een huidtherapeut om te kijken of haar wijnvlek weg getatoeëerd kan worden.
Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race
07:52De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs