TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De buitenkant van het statige pand op Prinseneiland in hartje Amsterdam staat in schril contrast met de binnenkant. Hier heeft Jelka van Houten haar tweede opknapklus.
Al bij de entree van het appartement signaleert ze de spijkers in de muur die de functie van kapstok hebben. Verder treft ze in de etage her en der lampen aan die het niet doen, een gammele wasbak en een ouderwetse kachel. Het ziet eruit als een studentenkamer. Van Houten wrijft in haar handen; hier kan ze haar creativiteit wel botvieren. Ze gaat ervoor zorgen dat bewoner Gillion een volwassen interieur krijgt.
Ook in deze Jelka op eigen Houtje komen haar vrienden haar te hulp. Soms om de verfroller ter hand te nemen, soms alleen om haar op te vrolijken en de moed erin te houden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger