TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruim zeven maanden geleden leverde Giro555 voor Oekraïne 106 miljoen euro op. Dat bedrag liep na de actie nog op tot ruim 160 miljoen. Wat is er met dat geld gebeurd?
Jeroen Pauw reist hiervoor in Jeroen Pauw in Oekraïne af naar het conflictgebied. Hij bezoekt verschillende projecten, hulpverleners en slachtoffers. Veel oude en arme mensen zijn niet in staat om te vluchten en wonen nog in het oorlogsgebied. Hun grootste zorg is de aankomende winter. In Oekraïne is die lang, koud en laat die niet lang op zich wachten.
Pauw bezoekt onder meer een project dat zo snel mogelijk huizen herstelt, ziekenhuizen en een organisatie die mijnen opruimt. Een andere zorg is onderwijs en ontspanning voor de achtergebleven kinderen. Ook dat wordt opgezet met het Giro555-geld.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'