TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Spannend, intens en soms ronduit bizar", noemde Jeroen van Koningsbrugge de ontdekkingstocht die hij samen met Bob Thissen doet in Jeroen's Abandoned Adventures.
Na hun bezoek aan het Verenigd Koninkrijk van vorige week is het in deze tweede aflevering de beurt aan twee landen: Frankrijk en Portugal. In Bretagne verkennen ze een oude gevangenis, waar zich in het verleden schokkende dingen hebben afgespeeld.
En in Portugal bezoeken ze een verlaten kliniek. De deur van het gebouw is ooit door iemand dichtgetrokken en sindsdien heeft er nooit meer iemand omgekeken naar de inboedel. Dat maakt het voor Jeroen en urban exploring expert Bob een uiterst interessante plek om te onderzoeken. En zoals altijd doen ze weer veel verrassende ontdekkingen.
Jeroen's Abandoned Adventures is elke dinsdag om 20:30 uur te zien bij Discovery. Deze aflevering zie je op 18 november 2025.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek