TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze maand is het zestig jaar geleden dat twee kogels een abrupt einde maakten aan het leven van John F. Kennedy. De moord op de Amerikaanse president schokte de hele wereld. Om deze gebeurtenis te herdenken, start op National Geographic vanavond JFK: One Day in America.
In de driedelige documentaireserie vertellen getuigen van de aanslag in Dallas hun verhaal. Een van hen is Clint Hill. Deze agent van de geheime dienst kampt nog altijd met schuldgevoel. “Ik sprong op de bumper, maar ik was niet snel genoeg”, vertelt hij in de documentaire.
Aansluitend is JFK: Seven Days That Made a President te zien. Dit docudrama belicht de gebeurtenissen die bepalend waren voor het presidentschap van Kennedy, waaronder zijn spraakmakende relatie met Marilyn Monroe.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'