TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze maand is het zestig jaar geleden dat twee kogels een abrupt einde maakten aan het leven van John F. Kennedy. De moord op de Amerikaanse president schokte de hele wereld. Om deze gebeurtenis te herdenken, start op National Geographic vanavond JFK: One Day in America.
In de driedelige documentaireserie vertellen getuigen van de aanslag in Dallas hun verhaal. Een van hen is Clint Hill. Deze agent van de geheime dienst kampt nog altijd met schuldgevoel. “Ik sprong op de bumper, maar ik was niet snel genoeg”, vertelt hij in de documentaire.
Aansluitend is JFK: Seven Days That Made a President te zien. Dit docudrama belicht de gebeurtenissen die bepalend waren voor het presidentschap van Kennedy, waaronder zijn spraakmakende relatie met Marilyn Monroe.
Heb je altijd al eens kruisdrager willen zijn bij The Passion? Dat kan!
13:02Michella Kox roemt collega reality-ster Monique Hansler: 'Heeft maling aan iedereen'
12:37Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud