TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze maand is het zestig jaar geleden dat twee kogels een abrupt einde maakten aan het leven van John F. Kennedy. De moord op de Amerikaanse president schokte de hele wereld. Om deze gebeurtenis te herdenken, start op National Geographic vanavond JFK: One Day in America.
In de driedelige documentaireserie vertellen getuigen van de aanslag in Dallas hun verhaal. Een van hen is Clint Hill. Deze agent van de geheime dienst kampt nog altijd met schuldgevoel. “Ik sprong op de bumper, maar ik was niet snel genoeg”, vertelt hij in de documentaire.
Aansluitend is JFK: Seven Days That Made a President te zien. Dit docudrama belicht de gebeurtenissen die bepalend waren voor het presidentschap van Kennedy, waaronder zijn spraakmakende relatie met Marilyn Monroe.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'