TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe RTL 4-programma Uit De Schulden krijgen kijkers een kijkje in het leven van vijf huishoudens die te maken hebben met financiële problemen. Presentator John Williams en zijn team van experts helpen hen om hun leven weer in balans te krijgen.
RTL heeft vandaag de startdatum van het programma bekendgemaakt.
De vijf huishoudens die meedoen aan het programma kampen met geldstress. Omdat dit hun leven helemaal beheerst, is het hoog tijd voor verandering. Want hoe verder de schulden oplopen, hoe minder overzicht ze hebben. Geldstress kan schaamte, eenzaamheid, relatieproblemen en een ongezonde levensstijl veroorzaken, waardoor ze aan alle kanten onder druk komen te staan.
John Williams biedt in het programma hulp aan gezinnen waarbij het misgaat. Samen met zijn team van experts probeert hij hun leven op alle vlakken weer op orde te krijgen.
We moeten nog wel even geduld hebben, want het programma gaat in februari pas van start. Uit De Schulden is vanaf dinsdag 11 februari wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster