TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe RTL 4-programma Uit De Schulden krijgen kijkers een kijkje in het leven van vijf huishoudens die te maken hebben met financiële problemen. Presentator John Williams en zijn team van experts helpen hen om hun leven weer in balans te krijgen.
RTL heeft vandaag de startdatum van het programma bekendgemaakt.
De vijf huishoudens die meedoen aan het programma kampen met geldstress. Omdat dit hun leven helemaal beheerst, is het hoog tijd voor verandering. Want hoe verder de schulden oplopen, hoe minder overzicht ze hebben. Geldstress kan schaamte, eenzaamheid, relatieproblemen en een ongezonde levensstijl veroorzaken, waardoor ze aan alle kanten onder druk komen te staan.
John Williams biedt in het programma hulp aan gezinnen waarbij het misgaat. Samen met zijn team van experts probeert hij hun leven op alle vlakken weer op orde te krijgen.
We moeten nog wel even geduld hebben, want het programma gaat in februari pas van start. Uit De Schulden is vanaf dinsdag 11 februari wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'