TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eerder deze week verklaarde Johnny dat hij niet van plan was zich terug te trekken bij het praatprogramma nu hij strafrechtelijk onderzocht wordt voor de vermeende mishandeling van zijn ex-vriendin Shima Kaes.
Dat Johnny nog geen dag later schittert door afwezigheid is op z'n minst opvallend te noemen. RTL Boulevard wist de SBS-persafdeling een verklaring te ontlokken. Wat blijkt: Johnny is er met zijn gezin een paar daagjes tussenuit. Na het lekker lange Paasweekend wordt hij weer verwacht bij HLF8. De mini-vakantie stond al gepland voordat vorige week de zaak Shima Kaes landelijk nieuws werd.
Later die avond reageerde Johan Derksen in Vandaag inside verbolgen op de vakantie van zijn SBS-collega. Hij noemt het belachelijk dat iemand die een talkshow heeft die "niet eens zo goed loopt" meent zich vrije tijd te kunnen permitteren: "Daar moet je bovenop zitten. Ik zou weleens willen zien hoe de directie van Talpa reageert als wij zeggen dat we er met de Pinksterren een week niet zijn. Dit is wel heel makkelijk."
Eerder pleitte Derksen er nog voor dat De Mol zich helemaal zou terugtrekken uit HLF8 zolang het onderzoek naar hem nog loopt. Volgens Johan zou Johnny in zijn positie aan tafel geen kritische vraag kunnen stellen. Daar reageerde De Mol dan weer op in zijn laatste uitzending voor de paasvakantie: "Dan heeft Johan ons programma nog nooit gezien. Ik heb nog nooit een kritische vraag gesteld!"
Vanavond op TV: The ex-wife, The masked singer, Horton Hears a Who!
22:33Deze act wint Holland's Got Talent 2025
22:05Kijkers van finale Holland's Got Talent niet blij met bepaalde keuzes
20:10Definitief een nieuw seizoen van Ranking the Stars
15:01It's a wrap: opnames van seizoen 20 Flikken Maastricht zijn afgerond