TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eind februari wordt André van Duin 78 jaar, maar de multiartiest lijkt het drukker dan ooit te hebben. Zo presenteerde hij onlangs nog een nieuw seizoen van Heel Holland Bakt en kwam het album La Bohème uit waarmee hij dertien chansons van Charles Aznavour in het Nederlands op plaat heeft uitgebracht. Het tekent de veelzijdige carrière van de man die in 1964 onder zijn naam Adri Kyvon doorbrak als bandparodist in de talentenjacht Nieuwe Oogst.
In Jubileumconcert André van Duin is er in het nieuwe Luxor Theater in zijn geboorteplaats Rotterdam een bijzondere hommage. Onder anderen Simone Kleinsma, Gerard Cox en Francis van Broekhuizen zingen een aantal van zijn hits: van krankzinnige carnavalskrakers tot ontroerende luisterliedjes. André van Duin zelf is de eregast.
Het jubileumconcert voor André van Duin zie je op woensdag 1 januari 2025 vanaf 22:00 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?