TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste trainingsdag is achter de rug en de deelnemers van survivalprogramma Kamp Van Koningsbrugge hebben geproefd van de mentale en fysieke uitputting die hen de komende weken te wachten staat.
Tijdens de eerste opdracht van presentator Jeroen van Koningsbrugge - het kruipen door de dikke modder - had cursist Astrid het zwaar. Ze laat zich nog niet uit het veld slaan en bereidt zich voor op de tweede dag, die nog intenser belooft te worden.
Na een afmatting op het strand en een nachtelijke militaire oefening drijven commando’s Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten tot het uiterste. Ze moeten hun slaapgebrek het hoofd bieden om een loodzware ochtendtraining te doorstaan. Na dertig uur bikkelen is het basiskamp in Dartmoor eindelijk in zicht.
Kamp Van Koningsbrugge is dit jaar iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran