TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste trainingsdag is achter de rug en de deelnemers van survivalprogramma Kamp Van Koningsbrugge hebben geproefd van de mentale en fysieke uitputting die hen de komende weken te wachten staat.
Tijdens de eerste opdracht van presentator Jeroen van Koningsbrugge - het kruipen door de dikke modder - had cursist Astrid het zwaar. Ze laat zich nog niet uit het veld slaan en bereidt zich voor op de tweede dag, die nog intenser belooft te worden.
Na een afmatting op het strand en een nachtelijke militaire oefening drijven commando’s Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten tot het uiterste. Ze moeten hun slaapgebrek het hoofd bieden om een loodzware ochtendtraining te doorstaan. Na dertig uur bikkelen is het basiskamp in Dartmoor eindelijk in zicht.
Kamp Van Koningsbrugge is dit jaar iedere maandag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: 'Jamai moet uit de kast komen als dirigent'
06:47Vanavond op TV: Radar, Meldkamer Utrecht Centraal, The Fugitive
11:12Frans Bauer en John de Bever voeren emotioneel gesprek: 'Dat doet zeer, hè'
10:38Malou Gorter in tranen om onthulling in Verborgen Verleden: 'Stelletje klootzakken'
10:00Sallie Harmsen licht een tipje van de sluier op over Alpha 00: 'Er is constante spanning'