TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mensen die hun brood verdienen in de culturele sector hebben een zware periode achter de rug. Neem nu zangeres en cabaretière Karin Bloemen en pianist Cor Bakker. Dik twee jaar geleden trokken ze samen volle zalen met hun voorstelling, maar de coronamaatregelen zorgden ervoor dat ze hun tournee moesten onderbreken. Sterker nog: ze zaten midden in een liedje toen het publiek vanwege de lockdown de zaal moest verlaten.
Gelukkig is die barre tijd voor nu achter de rug, dus pakken de twee de draad weer op met de toepasselijk getitelde voorstelling Waar waren we gebleven. Daarin belichten ze de ingewikkelde problematiek van de pandemie, maar dan op hun eigen manier. Dus: met boeiende observaties, mooie liedjes en heel veel indrukwekkende jurken.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur