TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De allereerste scène, nog voor het openingslied van hun theatershow, is een stilstaand beeld op het podium met Karin Bloemen en Cor Bakker achter zijn piano. Dit beeld geeft meteen het thema aan van Waar Waren We Gebleven?.
Ze waren nog maar net met hun tour begonnen, toen de coronapandemie uitbrak en ze het werk neer moesten leggen. De problematiek van de pandemie wordt van verschillende kanten en met humor bekeken en bezongen. En dan heeft zangeres en cabaretière Karin Bloemen ook nog zestien verkleedpartijen uit te voeren.
La Bloemen en pianist Cor Bakker kennen elkaar al zo'n veertig jaar, nog van de Kleinkunstacademie. In een podcast van BeatFM zegt de zangeres: "Met Cor Bakker op het podium is altijd lekker, die man speelt nog als een jonge god." (HH)
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6