TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar zit Karin Bloemen veertig jaar in het vak. Ter ere van dat jubileum tourde ze afgelopen najaar met Karin Bloemen & Metropole Orkest: 40 jaar de allermooiste liedjes langs de theaters. Nummers als ‘Zuid-Afrika’, ‘Lef’ en ‘Geen kind meer’ mochten niet ontbreken.
Alle liedjes zijn speciaal voor het Metropole Orkest opnieuw gearrangeerd. Omroep MAX zendt nu een tweedelige registratie van de concertreeks uit. “Als ik iets geleerd heb in al die jaren is het wel dat je theater maken niet alleen doet”, zegt Bloemen. “Van de kledingontwerper tot de chauffeur, van de impresario tot de tekstschrijver, iedereen speelt zijn of haar rol. Wat op het podium gebeurt is het eindresultaat van een lange weg, waaraan iedereen zijn of haar steentje heeft bijgedragen.”
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie