TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Karin maakte indruk met haar optreden voor Claude, waarin ze een Franstalige versie van Just A Dream van Nelly zong. Maar ook haar vertolking van Sera de Bruins Head Held High is een hoogtepunt. Zeker toen de vedette voor de Beste Zangers-groep op de tafel klom. "Dan zie je al die kinderen voor mijn gevoel helemaal schrikken. Dat vond ik zo leuk om te doen."
Achteraf had de 64-jarige zangeres daar overigens een nachtmerrie over. "Ik heb daarna nog wel gedroomd dat ik ervan af was geflikkerd, dat ik door mijn rug was gegaan, ik heb echt rampscenario's gedroomd. Maar het was natuurlijk enig. En toen zei iemand ook: 'Karin, je bent nog fier voor een oud wijffie!' Toen dacht ik: o, oké, dat maak je ook zelden mee in je leven."
Beste Zangers is elke zaterdag om 20.30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. In de aflevering van vanavond draait het om Rondé-zangeres Rikki Borgelt.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'