TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Emmy Postma was twee jaar geleden een van de spraakmakendste deelnemers in de geschiedenis van Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze een Frans chateau dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d’hôtes.
Over een paar maanden volgt Omroep MAX haar nieuwe avonturen in een tweede seizoen, maar eerst gaat de eerste reeks van Kasteelvrouwe Emmy in de herhaling.
De chaotische, maar altijd optimistische Emmy (63) heeft dan al veel bereikt. Twee kamers zijn klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp valt de stroom uit en moet Rutger onverwacht terug naar Nederland om een operatie te ondergaan. Maar één ding is zeker: Emmy zet door. (HH)
Partnerbijdrage
Dit is de winnares van Stars on stage 2025
21:41Kijkers unaniem kritisch over nieuwe SBS-zaterdagavondshow De volgers: 'Wat een flutformat'
10:31De TV van gisteren: B&B vol liefde blijkt lot uit de loterij op kijkluwe vrijdagavond
10:00Dyantha Brooks vertelt wat we van De Volgers mogen verwachten: 'Heel leuk spel'
09:08Shownieuws reageert op medisch nieuws Emma Heesters: 'Kippenvel'