TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emmy Postma was twee jaar geleden een van de spraakmakendste deelnemers in de geschiedenis van Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze een Frans chateau dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d’hôtes.
Over een paar maanden volgt Omroep MAX haar nieuwe avonturen in een tweede seizoen, maar eerst gaat de eerste reeks van Kasteelvrouwe Emmy in de herhaling.
De chaotische, maar altijd optimistische Emmy (63) heeft dan al veel bereikt. Twee kamers zijn klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp valt de stroom uit en moet Rutger onverwacht terug naar Nederland om een operatie te ondergaan. Maar één ding is zeker: Emmy zet door. (HH)
B&B Vol Liefde-Joy en Dani zetten hele grote stap
12:08Edson da Graça wordt niet warm of koud van kritiek op The Voice: 'Ik leef mijn droom'
11:31Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026