TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Emmy Postma was twee jaar geleden een van de spraakmakendste deelnemers in de geschiedenis van Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze een Frans chateau dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d’hôtes.
Over een paar maanden volgt Omroep MAX haar nieuwe avonturen in een tweede seizoen, maar eerst gaat de eerste reeks van Kasteelvrouwe Emmy in de herhaling.
De chaotische, maar altijd optimistische Emmy (63) heeft dan al veel bereikt. Twee kamers zijn klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp valt de stroom uit en moet Rutger onverwacht terug naar Nederland om een operatie te ondergaan. Maar één ding is zeker: Emmy zet door. (HH)
Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland
12:40Cheyenne Löhnen hint naar verzwegen redenen voor GTST-exit
11:57Over Mijn Lijk-deelnemer Roy deelt inktzwarte gezondheidsupdate: 'Soms zijn er geen woorden'
11:33Eva Jinek maakt eindejaarsspecial met Robert Dijkgraaf