TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasteelvrouwe Emmy heeft zo veel nieuwe plannen voor haar Franse chateau dat er wel een tweede seizoen móest komen. Ze wil een derde gastenkamer in haar zestiende-eeuwse kasteel en het liefst ook een grotere moestuin. Die hoeft ze niet alleen aan te pakken: Emmy (64) krijgt hulp van vrijwilligers die zich zelfs vanuit Nederland hebben aangemeld.
En wie de komende drie afleveringen ook over de vloer komt, is natuurlijk haar in Nederland wonende man Rutger (73). Hij en zijn vrouw hebben geregeld discussie, zoals het eerste seizoen al liet zien, maar niet over het aankomende Napoleon en Joséphine-feest dat Emmy wil organiseren. Rutger ziet de humor wel in van haar langgekoesterde wens: een gekostumeerd bal in de grote schuur naast het kasteel.
Benieuwd? Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 13 augustus drie weken lang elke zondag om 21:20 uur te zien bij MAX op NPO1. Uiteraard verzorgt André van Duin weer de voice-over.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas