TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kasteelvrouwe Emmy heeft zo veel nieuwe plannen voor haar Franse chateau dat er wel een tweede seizoen móest komen. Ze wil een derde gastenkamer in haar zestiende-eeuwse kasteel en het liefst ook een grotere moestuin. Die hoeft ze niet alleen aan te pakken: Emmy (64) krijgt hulp van vrijwilligers die zich zelfs vanuit Nederland hebben aangemeld.
En wie de komende drie afleveringen ook over de vloer komt, is natuurlijk haar in Nederland wonende man Rutger (73). Hij en zijn vrouw hebben geregeld discussie, zoals het eerste seizoen al liet zien, maar niet over het aankomende Napoleon en Joséphine-feest dat Emmy wil organiseren. Rutger ziet de humor wel in van haar langgekoesterde wens: een gekostumeerd bal in de grote schuur naast het kasteel.
Benieuwd? Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 13 augustus drie weken lang elke zondag om 21:20 uur te zien bij MAX op NPO1. Uiteraard verzorgt André van Duin weer de voice-over.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer