TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emmy Postma was begin 2021 een van de meest spraakmakende deelnemers in de geschiedenis van Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze een Frans chateau dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d'hôtes. Jan Slagter vond dit zo'n goed idee dat hij Postma (63) een jaar liet volgen voor de Omroep MAX-serie Kasteelvrouwe Emmy.
In de eerste aflevering blijkt dat de chaotische, maar altijd optimistische Emmy al veel heeft bereikt. Twee kamers zijn klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp moet haar man onverwacht in Nederland onder het mes, valt de elektra uit en laat de elektricien het afweten. Eén ding is zeker: Emmy zet door.
Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 31 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op NPO1.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?