TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emmy Postma was begin 2021 een van de meest spraakmakende deelnemers in de geschiedenis van Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze een Frans chateau dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d'hôtes. Jan Slagter vond dit zo'n goed idee dat hij Postma (63) een jaar liet volgen voor de Omroep MAX-serie Kasteelvrouwe Emmy.
In de eerste aflevering blijkt dat de chaotische, maar altijd optimistische Emmy al veel heeft bereikt. Twee kamers zijn klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp moet haar man onverwacht in Nederland onder het mes, valt de elektra uit en laat de elektricien het afweten. Eén ding is zeker: Emmy zet door.
Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 31 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op NPO1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside