TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oplichter vinden in Wie is de Mol? lukte hem niet, maar toch moeten criminelen wereldwijd op hun tellen passen. Kees van der Spek bewijst in zijn programma dat hij oplichters vrijwel altijd op weet te sporen. Ook in dit nieuwe seizoen van Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt weet de misdaadjournalist boeven te vinden en te confronteren.
In deze seizoensstart neemt een bekende Nederlander contact op met Van der Spek: Rob Geus van De Smaakpolitie. Hij heeft te horen gekregen dat iemand in Zwitserland zijn foto op een datingsite gebruikt en zich voordoet als de presentator. De oplichter begint een relatie met de slachtoffers, om ze vervolgens voor duizenden euro's op te lichten. Met een aantal digitale trucjes lokt Van der Spek de dader in de val.
Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt is vanaf 16 april 2024 iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL5 en/of Videoland.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan