TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oplichter vinden in Wie is de Mol? lukte hem niet, maar toch moeten criminelen wereldwijd op hun tellen passen. Kees van der Spek bewijst in zijn programma dat hij oplichters vrijwel altijd op weet te sporen. Ook in dit nieuwe seizoen van Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt weet de misdaadjournalist boeven te vinden en te confronteren.
In deze seizoensstart neemt een bekende Nederlander contact op met Van der Spek: Rob Geus van De Smaakpolitie. Hij heeft te horen gekregen dat iemand in Zwitserland zijn foto op een datingsite gebruikt en zich voordoet als de presentator. De oplichter begint een relatie met de slachtoffers, om ze vervolgens voor duizenden euro's op te lichten. Met een aantal digitale trucjes lokt Van der Spek de dader in de val.
Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt is vanaf 16 april 2024 iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL5 en/of Videoland.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België