TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de nacht van 20 op 21 augustus 1983 werd de vijftienjarige Kerwin Lucas in Amsterdam doodgestoken. De dader was een skinhead. De documentairemakers reconstrueerden de moord, die destijds leidde tot veel maatschappelijke onrust.
Vrienden, oud-politierechercheurs en de ambulancebroeder die Kerwin meenam vertellen over de moord. Ook zijn broer Purly en pleegzus Nicoline doen uitgebreid hun verhaal. Kerwin Lucas werd geboren op Curaçao en kwam al op jonge leeftijd naar Nederland, waar hij als tiener bij de familie Duinmeijer introk. Hij nam later ook die achternaam aan.
De NTR maakte eerder een driedelige documentaireserie over deze tragische gebeurtenis, te zien op NPO Start. De makers brachten deze serie terug tot deze documentaire van ruim een uur.
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'