TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de nacht van 20 op 21 augustus 1983 werd de vijftienjarige Kerwin Lucas in Amsterdam doodgestoken. De dader was een skinhead. De documentairemakers reconstrueerden de moord, die destijds leidde tot veel maatschappelijke onrust.
Vrienden, oud-politierechercheurs en de ambulancebroeder die Kerwin meenam vertellen over de moord. Ook zijn broer Purly en pleegzus Nicoline doen uitgebreid hun verhaal. Kerwin Lucas werd geboren op Curaçao en kwam al op jonge leeftijd naar Nederland, waar hij als tiener bij de familie Duinmeijer introk. Hij nam later ook die achternaam aan.
De NTR maakte eerder een driedelige documentaireserie over deze tragische gebeurtenis, te zien op NPO Start. De makers brachten deze serie terug tot deze documentaire van ruim een uur.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar