TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
150 jaar geleden kwam er een einde aan de slavernij in Suriname en op de Nederlandse Antillen.
Op 1 juli wordt tijdens Keti Koti de afschaffing van de slavernij en de vrijheid gevierd. Aan de vooravond van deze dag herrijzen live vanuit het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam de verhalen van deze koloniale geschiedenis.
Keti Koti in Concert is een groots opgezet theaterspektakel met muziek, acts, indrukwekkende verhalen en persoonlijke ontmoetingen om de geschiedenis, en de sporen die ze in het heden nalaat, onder de aandacht te brengen.
Onder anderen Kenny B, Jeangu Macrooy, Trijntje Oosterhuis, April Darby, Glen Faria, Zaïre Krieger en het ZO! Gospel Choir zijn te horen. Natasja Gibbs en Edsilia Rombley halen in het hele land verhalen op.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Bij welke talkshow schuift Marco Borsato straks aan? 'Moreel verplicht tot Vandaag Inside'
11:09Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street