TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grotere politieke tegenpolen dan Rutger Castricum en Hanneke Groenteman zijn nauwelijks te verzinnen. Toch zijn de twee teamcaptains voor het vijfde keer opgetrommeld voor een nieuw seizoen Kiespijn, met als thema ditmaal de aanstaande Europese verkiezingen.
Verdraagzaamheid is volgens Rutger het geheim van het succes van het programma. “We laten zien dat meningsverschillen kunnen bestaan, dat dat niet tot ruzie hoeft te leiden. Als ik de reacties hoor en lees, voel ik haast een soort van opluchting bij kijkers: je kunt het gewoon met elkaar oneens zijn en dat relativeren, toch prima met elkaar overweg kunnen.”
Team Rechts en Team Links komen zelfs weleens dichter bij elkaars standpunt. “Doordat we er samen over lachen. Humor is een belangrijk bindmiddel.”
Kiespijn is vanaf zondag 12 mei weer wekelijks om 20:14 uur te zien bij NTR op NPO3.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon