TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grotere politieke tegenpolen dan Rutger Castricum en Hanneke Groenteman zijn nauwelijks te verzinnen. Toch zijn de twee teamcaptains voor het vijfde keer opgetrommeld voor een nieuw seizoen Kiespijn, met als thema ditmaal de aanstaande Europese verkiezingen.
Verdraagzaamheid is volgens Rutger het geheim van het succes van het programma. “We laten zien dat meningsverschillen kunnen bestaan, dat dat niet tot ruzie hoeft te leiden. Als ik de reacties hoor en lees, voel ik haast een soort van opluchting bij kijkers: je kunt het gewoon met elkaar oneens zijn en dat relativeren, toch prima met elkaar overweg kunnen.”
Team Rechts en Team Links komen zelfs weleens dichter bij elkaars standpunt. “Doordat we er samen over lachen. Humor is een belangrijk bindmiddel.”
Kiespijn is vanaf zondag 12 mei weer wekelijks om 20:14 uur te zien bij NTR op NPO3.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij