TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grotere politieke tegenpolen dan Rutger Castricum en Hanneke Groenteman zijn nauwelijks te verzinnen. Toch zijn de twee teamcaptains voor het vijfde keer opgetrommeld voor een nieuw seizoen Kiespijn, met als thema ditmaal de aanstaande Europese verkiezingen.
Verdraagzaamheid is volgens Rutger het geheim van het succes van het programma. “We laten zien dat meningsverschillen kunnen bestaan, dat dat niet tot ruzie hoeft te leiden. Als ik de reacties hoor en lees, voel ik haast een soort van opluchting bij kijkers: je kunt het gewoon met elkaar oneens zijn en dat relativeren, toch prima met elkaar overweg kunnen.”
Team Rechts en Team Links komen zelfs weleens dichter bij elkaars standpunt. “Doordat we er samen over lachen. Humor is een belangrijk bindmiddel.”
Kiespijn is vanaf zondag 12 mei weer wekelijks om 20:14 uur te zien bij NTR op NPO3.
De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'