TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO2 moet namelijk de zender worden voor verdieping, verbeelding en cultuur voor de wat oudere kijkers.
Kijkcijferhits De Slimste Mens en Keuringsdienst van Waarde sluiten daar minder op aan, zo vindt directeur Video Frans Klein. "De Slimste Mens trekt juist ook jonge kijkers, ondanks de twee seniore presentatoren. Ik krijg dan ook vaak de vraag of dit de vernieuwing en verjonging is waar de publieke omroep naar moet streven. Maar het publiek gaat uiteindelijk voor authenticiteit, zoals bij De Slimste Mens. Het gaat niet altijd om het jonge gezicht, maar vooral of je geloofwaardig bent", vertelt hij aan NU.nl.
Verder wordt NPO1 dit najaar aangevuld met meer amusement. Zo starten binnenkort de dramaseries Rampvlucht en De Stamhouder en is zender bezig met 'twee grote amusementsprogramma's'. Wat die laatste twee precies inhouden, is nog onduidelijk. Wel heeft het volgens de NPO 'de potentie om alle Nederlanders aan te spreken en daarmee ook de lastiger te bereiken groepen'. Wordt dus snel vervolgd!
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle