TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO2 moet namelijk de zender worden voor verdieping, verbeelding en cultuur voor de wat oudere kijkers.
Kijkcijferhits De Slimste Mens en Keuringsdienst van Waarde sluiten daar minder op aan, zo vindt directeur Video Frans Klein. "De Slimste Mens trekt juist ook jonge kijkers, ondanks de twee seniore presentatoren. Ik krijg dan ook vaak de vraag of dit de vernieuwing en verjonging is waar de publieke omroep naar moet streven. Maar het publiek gaat uiteindelijk voor authenticiteit, zoals bij De Slimste Mens. Het gaat niet altijd om het jonge gezicht, maar vooral of je geloofwaardig bent", vertelt hij aan NU.nl.
Verder wordt NPO1 dit najaar aangevuld met meer amusement. Zo starten binnenkort de dramaseries Rampvlucht en De Stamhouder en is zender bezig met 'twee grote amusementsprogramma's'. Wat die laatste twee precies inhouden, is nog onduidelijk. Wel heeft het volgens de NPO 'de potentie om alle Nederlanders aan te spreken en daarmee ook de lastiger te bereiken groepen'. Wordt dus snel vervolgd!
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned