TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO2 moet namelijk de zender worden voor verdieping, verbeelding en cultuur voor de wat oudere kijkers.
Kijkcijferhits De Slimste Mens en Keuringsdienst van Waarde sluiten daar minder op aan, zo vindt directeur Video Frans Klein. "De Slimste Mens trekt juist ook jonge kijkers, ondanks de twee seniore presentatoren. Ik krijg dan ook vaak de vraag of dit de vernieuwing en verjonging is waar de publieke omroep naar moet streven. Maar het publiek gaat uiteindelijk voor authenticiteit, zoals bij De Slimste Mens. Het gaat niet altijd om het jonge gezicht, maar vooral of je geloofwaardig bent", vertelt hij aan NU.nl.
Verder wordt NPO1 dit najaar aangevuld met meer amusement. Zo starten binnenkort de dramaseries Rampvlucht en De Stamhouder en is zender bezig met 'twee grote amusementsprogramma's'. Wat die laatste twee precies inhouden, is nog onduidelijk. Wel heeft het volgens de NPO 'de potentie om alle Nederlanders aan te spreken en daarmee ook de lastiger te bereiken groepen'. Wordt dus snel vervolgd!
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight