TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
NPO2 moet namelijk de zender worden voor verdieping, verbeelding en cultuur voor de wat oudere kijkers.
Kijkcijferhits De Slimste Mens en Keuringsdienst van Waarde sluiten daar minder op aan, zo vindt directeur Video Frans Klein. "De Slimste Mens trekt juist ook jonge kijkers, ondanks de twee seniore presentatoren. Ik krijg dan ook vaak de vraag of dit de vernieuwing en verjonging is waar de publieke omroep naar moet streven. Maar het publiek gaat uiteindelijk voor authenticiteit, zoals bij De Slimste Mens. Het gaat niet altijd om het jonge gezicht, maar vooral of je geloofwaardig bent", vertelt hij aan NU.nl.
Verder wordt NPO1 dit najaar aangevuld met meer amusement. Zo starten binnenkort de dramaseries Rampvlucht en De Stamhouder en is zender bezig met 'twee grote amusementsprogramma's'. Wat die laatste twee precies inhouden, is nog onduidelijk. Wel heeft het volgens de NPO 'de potentie om alle Nederlanders aan te spreken en daarmee ook de lastiger te bereiken groepen'. Wordt dus snel vervolgd!
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'