TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is één lied dat Remco Veldhuis en Richard Kemper allebei raakte in het begin van hun carrière. Welk nummer dat is, vertellen ze aan Simone Kleinsma in Klassiekers met Kleinsma.
In de 26 jaar dat ze elkaar kennen, gingen de mannen alleen in 2016 even uit elkaar, om daarna weer samen volle zalen te trekken. Een nog altijd onafscheidelijk duo dus, met een grote liefde voor Karin Bloemen. Speciaal voor Kleinsma zingen ze Bloemens lied ‘Lef’, een nummer waarin ze de luisteraar moed inspreekt. Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd.
Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd. Naast overeenkomsten komen ook hun verschillen aan bod in de tweede aflevering. Zo is Brigitte Kaandorp een van Kempers idolen en luistert Veldhuis graag naar Freek de Jonge.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’