TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is één lied dat Remco Veldhuis en Richard Kemper allebei raakte in het begin van hun carrière. Welk nummer dat is, vertellen ze aan Simone Kleinsma in Klassiekers met Kleinsma.
In de 26 jaar dat ze elkaar kennen, gingen de mannen alleen in 2016 even uit elkaar, om daarna weer samen volle zalen te trekken. Een nog altijd onafscheidelijk duo dus, met een grote liefde voor Karin Bloemen. Speciaal voor Kleinsma zingen ze Bloemens lied ‘Lef’, een nummer waarin ze de luisteraar moed inspreekt. Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd.
Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd. Naast overeenkomsten komen ook hun verschillen aan bod in de tweede aflevering. Zo is Brigitte Kaandorp een van Kempers idolen en luistert Veldhuis graag naar Freek de Jonge.
Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight
13:51Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'