TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is één lied dat Remco Veldhuis en Richard Kemper allebei raakte in het begin van hun carrière. Welk nummer dat is, vertellen ze aan Simone Kleinsma in Klassiekers met Kleinsma.
In de 26 jaar dat ze elkaar kennen, gingen de mannen alleen in 2016 even uit elkaar, om daarna weer samen volle zalen te trekken. Een nog altijd onafscheidelijk duo dus, met een grote liefde voor Karin Bloemen. Speciaal voor Kleinsma zingen ze Bloemens lied ‘Lef’, een nummer waarin ze de luisteraar moed inspreekt. Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd.
Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd. Naast overeenkomsten komen ook hun verschillen aan bod in de tweede aflevering. Zo is Brigitte Kaandorp een van Kempers idolen en luistert Veldhuis graag naar Freek de Jonge.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday