TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Er is één lied dat Remco Veldhuis en Richard Kemper allebei raakte in het begin van hun carrière. Welk nummer dat is, vertellen ze aan Simone Kleinsma in Klassiekers met Kleinsma.
In de 26 jaar dat ze elkaar kennen, gingen de mannen alleen in 2016 even uit elkaar, om daarna weer samen volle zalen te trekken. Een nog altijd onafscheidelijk duo dus, met een grote liefde voor Karin Bloemen. Speciaal voor Kleinsma zingen ze Bloemens lied ‘Lef’, een nummer waarin ze de luisteraar moed inspreekt. Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd.
Kleinsma doet op haar beurt ‘Oud geboren’ van Veldhuis & Kemper, en dat laat het duo niet onberoerd. Naast overeenkomsten komen ook hun verschillen aan bod in de tweede aflevering. Zo is Brigitte Kaandorp een van Kempers idolen en luistert Veldhuis graag naar Freek de Jonge.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé