TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertig jaar geleden scoorde Ruth Jacott de zesde plaats op het Eurovisie Songfestival met het nummer 'Vrede'. Op slag was ze een van de bekendste zangeressen van Nederland.
Destijds was het aan het publiek om het festivalliedje te kiezen. In Klassiekers met Kleinsma mag Jacott zélf de liedjes aangeven die ze graag aan Simone Kleinsma en aan het publiek wil laten horen. Ze vertelt waarom Paul van Vliet - die kort na het maken van de opnamen overleed - een van haar grote inspiratiebronnen is.
Uiteraard is hij niet de enige die ze bewondert. Naast Nederlandse grootheden als André Hazes en Rob de Nijs heeft ook Jamai Loman een speciaal plekje in haar hart. Verrassende keuzes, want als jong meisje geboren in Suriname, fantaseerde ze dat ze op het podium stond terwijl ze meezong met Motown-plaatjes op de pick-up.
Partnerbijdrage
Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'