TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertig jaar geleden scoorde Ruth Jacott de zesde plaats op het Eurovisie Songfestival met het nummer 'Vrede'. Op slag was ze een van de bekendste zangeressen van Nederland.
Destijds was het aan het publiek om het festivalliedje te kiezen. In Klassiekers met Kleinsma mag Jacott zélf de liedjes aangeven die ze graag aan Simone Kleinsma en aan het publiek wil laten horen. Ze vertelt waarom Paul van Vliet - die kort na het maken van de opnamen overleed - een van haar grote inspiratiebronnen is.
Uiteraard is hij niet de enige die ze bewondert. Naast Nederlandse grootheden als André Hazes en Rob de Nijs heeft ook Jamai Loman een speciaal plekje in haar hart. Verrassende keuzes, want als jong meisje geboren in Suriname, fantaseerde ze dat ze op het podium stond terwijl ze meezong met Motown-plaatjes op de pick-up.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'