TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liedje ‘Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben’ van Joost Nuissl is de tune van Klassiekers met Kleinsma. Kleinsma en Tineke Schouten, haar laatste gast van dit seizoen, zingen het in deze aflevering in zijn geheel.
De Utrechtse cabaretière vertelt hoe haar carrière begon. Op haar achtste kreeg ze een gitaar. Na wat gitaar- en zanglessen en optredens op feestjes op de middelbare school, won ze op haar veertiende een talentenjacht. Vier jaar later werd ze aangenomen bij het Muzeval Cabaret. In 1982 scoorde ze een hit met ‘Lenie uit de Takkestraat’.
De koningin van de typetjes brengt op het podium ook graag gevoelige liedjes. Dat is te horen in de favorieten die ze heeft meegenomen, onder meer van Richard Groenendijk, Kees Torn en Ramses Shaffy.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle