TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het liedje ‘Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben’ van Joost Nuissl is de tune van Klassiekers met Kleinsma. Kleinsma en Tineke Schouten, haar laatste gast van dit seizoen, zingen het in deze aflevering in zijn geheel.
De Utrechtse cabaretière vertelt hoe haar carrière begon. Op haar achtste kreeg ze een gitaar. Na wat gitaar- en zanglessen en optredens op feestjes op de middelbare school, won ze op haar veertiende een talentenjacht. Vier jaar later werd ze aangenomen bij het Muzeval Cabaret. In 1982 scoorde ze een hit met ‘Lenie uit de Takkestraat’.
De koningin van de typetjes brengt op het podium ook graag gevoelige liedjes. Dat is te horen in de favorieten die ze heeft meegenomen, onder meer van Richard Groenendijk, Kees Torn en Ramses Shaffy.
Partnerbijdrage
De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie
09:18Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom
09:15Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop