TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Simone Kleinsma hoeft niet bang te zijn dat het stil valt in de tweede aflevering van Klassiekers met Kleinsma. Ze verwelkomt goede vriend Paul de Leeuw om te praten over hun gedeelde liefde voor muziek.
Ze leerden elkaar ruim dertig jaar geleden kennen toen ze in de musical Les Misérables gestalte gaven aan het onsmakelijke herbergierskoppel Thénardier. De samenwerking smaakte naar meer en in 1995 hadden ze een hit met 'Zonder jou'. De hertaling van de Italiaanse song 'Vivere' stond maar liefst zeventien weken in de Top 40.
Kleinsma en De Leeuw zingen graag samen, zo zouden ze in 2020 op toernee gaan met de musical Hello Dolly. Toen de show daags na de première stopte vanwege corona, trokken ze samen door het land met een liedjesprogramma. In deze herhaling van Klassiekers met Kleinsma krijgen ze een tweede kans. (HH)
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)