TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Simone Kleinsma hoeft niet bang te zijn dat het stil valt in de tweede aflevering van Klassiekers met Kleinsma. Ze verwelkomt goede vriend Paul de Leeuw om te praten over hun gedeelde liefde voor muziek.
Ze leerden elkaar ruim dertig jaar geleden kennen toen ze in de musical Les Misérables gestalte gaven aan het onsmakelijke herbergierskoppel Thénardier. De samenwerking smaakte naar meer en in 1995 hadden ze een hit met 'Zonder jou'. De hertaling van de Italiaanse song 'Vivere' stond maar liefst zeventien weken in de Top 40.
Kleinsma en De Leeuw zingen graag samen, zo zouden ze in 2020 op toernee gaan met de musical Hello Dolly. Toen de show daags na de première stopte vanwege corona, trokken ze samen door het land met een liedjesprogramma. In deze herhaling van Klassiekers met Kleinsma krijgen ze een tweede kans. (HH)
De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend
14:01Dit gerucht gaat al rond over B&B Vol Liefde 2026
13:33Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv