TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Youp van ’t Hek wist op zijn twaalfde al wat hij wilde worden. Inmiddels heeft hij 28 cabaretprogramma’s op het toneel gebracht. Tien keer kon Nederland met Oud en Nieuw zijn oudejaarsconferences op tv zien. Met zijn afscheidsvoorstelling De laatste ronde! markeert hij het einde van zijn theatercarrière. Van 't Hek: “Alles heeft een houdbaarheidsdatum, en komieken al helemaal. Er komt een moment dat mensen niet meer op je zitten te wachten. Dat moment wil ik voor zijn.”
In Klassiekers met Kleinsma deelt hij zijn favoriete liedjes uit de goedgevulde schatkist van de Nederlandse kleinkunst. Kleinsma heeft naar aanleiding van zijn keuzes een intiem gesprek met Van ’t Hek over die onderdelen van zijn leven waar hij het in zijn programma’s niet over heeft.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers