TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noraly Beyer ging in Willemstad, Curaçao naar de lagere school bij de Zusters van Liefde. Op haar elfde verhuisde ze naar Roermond en kwam terecht op de nonnenkostschool van de zusters Ursulinen.
Meer dan zestig jaar later gaat de oud-nieuwslezer voor Kloostergasten opnieuw het klooster in. Ze is er voor drie dagen te gast bij de missiezusters in het Limburgse Steyl. In het moederhuis wonen 75 zusters op leeftijd. Anders dan vroeger zijn de zusters vrij om de kleding te dragen die ze willen.
In een interview in Margriet zegt Beyer: “Eindelijk durf ik de vragen te stellen die ik vroeger wel uit mijn hoofd liet.” Ze is onder andere nieuwsgierig waarom deze vrouwen hebben gekozen voor een leven in het klooster en of ze ooit verliefd zijn geweest. (HH)
Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik