TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noraly Beyer ging in Willemstad, Curaçao naar de lagere school bij de Zusters van Liefde. Op elfjarige leeftijd verhuisde ze naar Roermond en kwam terecht op de nonnenkostschool van de zusters Ursulinen.
Meer dan zestig jaar later gaat de oud-nieuwslezer voor Kloostergasten opnieuw het klooster in. Ze is er voor drie dagen te gast bij de missiezusters in het Limburgse Steyl. In het moederhuis wonen 75 zusters op leeftijd. Anders dan vroeger zijn de zusters vrij om de kleding te dragen die ze willen.
In een interview in Margriet zegt Beyer: "Eindelijk durf ik de vragen te stellen die ik vroeger wel uit mijn hoofd liet." Ze is onder andere nieuwsgierig waarom deze vrouwen hebben gekozen voor een leven in het klooster en of ze ooit verliefd zijn geweest.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder