TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noraly Beyer ging in Willemstad, Curaçao naar de lagere school bij de Zusters van Liefde. Op elfjarige leeftijd verhuisde ze naar Roermond en kwam terecht op de nonnenkostschool van de zusters Ursulinen.
Meer dan zestig jaar later gaat de oud-nieuwslezer voor Kloostergasten opnieuw het klooster in. Ze is er voor drie dagen te gast bij de missiezusters in het Limburgse Steyl. In het moederhuis wonen 75 zusters op leeftijd. Anders dan vroeger zijn de zusters vrij om de kleding te dragen die ze willen.
In een interview in Margriet zegt Beyer: "Eindelijk durf ik de vragen te stellen die ik vroeger wel uit mijn hoofd liet." Ze is onder andere nieuwsgierig waarom deze vrouwen hebben gekozen voor een leven in het klooster en of ze ooit verliefd zijn geweest.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026