TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noraly Beyer ging in Willemstad, Curaçao naar de lagere school bij de Zusters van Liefde. Op elfjarige leeftijd verhuisde ze naar Roermond en kwam terecht op de nonnenkostschool van de zusters Ursulinen.
Meer dan zestig jaar later gaat de oud-nieuwslezer voor Kloostergasten opnieuw het klooster in. Ze is er voor drie dagen te gast bij de missiezusters in het Limburgse Steyl. In het moederhuis wonen 75 zusters op leeftijd. Anders dan vroeger zijn de zusters vrij om de kleding te dragen die ze willen.
In een interview in Margriet zegt Beyer: "Eindelijk durf ik de vragen te stellen die ik vroeger wel uit mijn hoofd liet." Ze is onder andere nieuwsgierig waarom deze vrouwen hebben gekozen voor een leven in het klooster en of ze ooit verliefd zijn geweest.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'