TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noraly Beyer ging in Willemstad, Curaçao naar de lagere school bij de Zusters van Liefde. Op elfjarige leeftijd verhuisde ze naar Roermond en kwam terecht op de nonnenkostschool van de zusters Ursulinen.
Meer dan zestig jaar later gaat de oud-nieuwslezer voor Kloostergasten opnieuw het klooster in. Ze is er voor drie dagen te gast bij de missiezusters in het Limburgse Steyl. In het moederhuis wonen 75 zusters op leeftijd. Anders dan vroeger zijn de zusters vrij om de kleding te dragen die ze willen.
In een interview in Margriet zegt Beyer: "Eindelijk durf ik de vragen te stellen die ik vroeger wel uit mijn hoofd liet." Ze is onder andere nieuwsgierig waarom deze vrouwen hebben gekozen voor een leven in het klooster en of ze ooit verliefd zijn geweest.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'